HomeHome DesignAktoret E Fate Te Kryqezuara Se Bashku Ne Jeten Reale

Aktoret E Fate Te Kryqezuara Se Bashku Ne Jeten Reale

Aktoret E Fate Të Kryqëzuara Së Bashku Në Jetën Reale
Aktoret E Fate Të Kryqëzuara Së Bashku Në Jetën Reale

Aktoret e ”fate të kryqëzuara” së bashku në jetën reale .(foto) leyla tanlar e cila luan rolin e xhansus në serialin e popullarizuar që po shfaqet këto ditë në tv klan , ka postuar foto të ndryshme në instagram bashke me nurgul yesilcay që luan rolin e gylseren në serial dhe të alina boz e cila luan rolin e hazal.duket se ato. Veterani i uÇk se qe dy muaj nuk kame rryme 50 n'kosove show 52,163 views. new; 19:45. xhenet tv klan aktoret te lidhur çift ne jeten reale hazall e 'fate të kryqëzuara. Fate te kryqezuara episodi i fundit të shtunen. seriale dhe filma 2018 gjiko vs blunt & real anne 6,100,502 views. 1:50:20. ja sa kanë ndryshuar aktorët e ‘fate të kryqëzuara. Ja sa kanë ndryshuar aktorët e ‘fate të kryqëzuara’ pas serialit ! aktoret te lidhur çift ne jeten reale xhihan në gjunjë për nusen e tij: ja se si kërceu në dasmë. Fate te kryqezuara tv klan. mi piace: 1143. film. sonte ne fate te kryqezura <3 <3. 32. të. ajo nuk dëgjon por ai arrin ta bindë. hazal kthehet në shtëpi. gylseren gëzohet kur shikon të bijën. ajo e pyet se ku ishte dhe ajo i thotë se po takonte të atin. ajo frikësohet sepse mendon se e bija do të shkijë të jetoj me.

Aktoret E Fate Të Kryqëzuara Së Bashku Në Jetën Reale
Aktoret E Fate Të Kryqëzuara Së Bashku Në Jetën Reale

10 Çiftet me te bukur ne turqi d a comment cili Çift te nuk do ta besoni çfarë punonte 'hazall' para se të bëhej aktore e famshme 10 aktoret me te bukura turke 2019. Ja jeta reale e gylseren e “fate të kryqëzuara” sipas mediave turke, nurgul është një nga aktoret që shquhet për karakterin e vështirë. një ndër arsyet mendohet të jetë edhe teatri, nga skena e të cilit ajo është bërë mjaft e populluar në turqi. nga xhelozia e arbenitës te flirtet, fero ''hap thesin'' (video). Fate te kryqezuara info. 3.7k likes. lajme, informacione dhe forum live per telenovelen me te re ne tv klan "fate te kryqezuara". nje grupim qe mund te diskutojë mbi gjithçka!. Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `like` klikoni ne butonin `subscribe` dhe tek 🔔 per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja !. Fate të kryqëzuara tv klan, tirana, albania. 1,216 likes · 1 talking about this. një ndër serialet hite, bazuar në një best seller ndërkombëtar. një aksident do të lidhë fatet e 6 njerëzve, ku do i.

Ja Si Kanë Ndryshuar Aktorët E Serialit Fate Të
Ja Si Kanë Ndryshuar Aktorët E Serialit Fate Të

Surpriza/ përfundon seriali ‘fate të kryqëzuara’, ja si festuan aktorët ngjarje dhe sfida nga jeta reale do të paraqiten në seritë e mbetura të këtij seriali. të postuar në instagram nga xhihani ata shihen tepër entuziastë dhe e kanë shoqëruar këtë mbyllje të gjithë se bashku me duartrokitje. Fate te kryqezuara/ xhihani: gylseren vajzë e lehtë, po thashë të vërtetën për të tundet dheu revistawho 09/04/2016, 18:43 09/04/2016 marrëdhënia e tensionuar në jetën reale midis dy protagonistëve të serialit “fate të kryqëzuara” është edhe arsyeja e vërtetë e largimit të gylseren. Fotot/ si janë në jetën reale aktorët e serialit turk "fate të kryqëzuara" mos bëni si ne!”, moderatorja e njohur shqiptare dhe aktorët binjakë i mbathin vrapit pas tërmetit që i zuri në transmetim live (video) lexo opinione te tjera. mesazhe promocionale. Roli i tij si ozan dhe i biri i xhihanit (erkan petekkaya) ka zgjuar interes te publiku e tashmë edhe te shqiptarët, sidomos tek adoleshentet, të cilat janë dashuruar pas tij. 21 vjeçari burak tozkoparan, në intervistën e tij të fundit, flet se nuk e ka imagjinuar që ndonjëherë do të bëhet i famshëm dhe njerëzit do ta njoihnin, madje thotë se nganjëherë ajo ndjenjë është e. E duket se raportet me disa nga aktorët e serialit nuk i ka dhe aq të mira. në serial ajo ishte në lidhje me ceyhun mengiroğlu apo siç njihej me rolin e ‘denizit’, ndërsa në jetën reale duket se raportet mes tyre nuk janë të mira, pasi që ata të dy nuk ndjekin njëri tjetrin në rrjete sociale./.


Ja Sa Kanë Ndryshuar Aktorët E ‘fate Të Kryqëzuara’ Pas Serialit !

Aktorja e njohur turke, nursel kose, e cila te ne njihet si “kerimani” është një ndër aktoret, që ka arritur të rrëmbej vëmendjen e shumë personave. ”kerimani”, e cila nga seriali “fate të kryqëzuara” njihet si grua lakmitare dhe e dashuruar pas gjërave materiale, në jetën reale ajo është krejt ndryshe. aktorja 58 vjeçare, ka …. Duket se e vërteta qëndron ndryshe… leyla tanlar apo siç e njohin të gjithë si “xhansu” filloi shumë e re karrierën e saj si aktore, e që roli tek seriali “paramparca” ishte ai që i dha shumë famë, shkruan sovrani.info. e duket se raportet e saj me disa nga aktorët e serialit “fate të kryqëzuara” […]. Facebookmarrëdhënia e tensionuar në jetën reale midis dy protagonistëve të serialit “fate të kryqëzuara” është edhe arsyeja e vërtetë e largimit të gylseren. tashmë dihet se roli i saj përfundon me skenën ku ajo mbetet e vrarë. skenaristit iu desh që në episodin e 50 të të sajonte vdekjen e saj. te rejat e fundit;. Aktorja turke nursel kose, e njohur si ‘keriman’ nga seriali “paramparça” ose “fate të kryqëzuara”, në jetën reale është shumë më ndryshe nga ajo që na shfaqet në rol. keriman njihet si një grua lakmitare, mashtruese dhe e dashuruar pas gjërave materiale, shkruan rtv21.tv. Aktorja e njohur turke, nursel kose, e cila te ne njihet si “kerimani” është një ndër aktoret, që ka arritur të rrëmbej vëmendjen e shumë personave. ”kerimani”, e cila nga seriali “fate të kryqëzuara” njihet si grua lakmitare dhe e dashuruar pas gjërave materiale, në jetën reale ajo është krejt ndryshe. aktorja 58 vjeçare, ka….

Related image with aktoret e fate te kryqezuara se bashku ne jeten reale

Related image with aktoret e fate te kryqezuara se bashku ne jeten reale